WIOSNA

Choć już w kwietniu słonko grzeje, nieraz pole śnieg zawieje.
Na wiosenną niepewną pogodę polecamy skórzane trzewiki chroniące stopy przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi.
Wysokie usztywnione cholewki zapewniają utrzymanie stopy w prawidłowej pozycji.
Płaska wyściółka nie ingeruje w budowę stopy ale umożliwia zastosowanie indywidualnie dopasowanej korekcyjnej wkładki ortopedycznej- o ile to jest zalecona przez ortopedę.
Styrogumowa podeszwa z obcasem Thomasa, chroni przed zimnem i wilgocią.

________________________________________

Wzory obuwia wiosennego model KJS... w numeracji 18-28

Trzewiki wykonane z naturalnych skór bydlęcych, na styrogumowej podeszwie z obcasem Thomasa. Buciki dobrze wymodelowane uwzględniające specyfikę stopy niemowlęcej zapewniające dobrą wzuwalność nawet na pulchne niemowlęce stopy. Obuwie posiada znak "ZDROWA STOPA", gwarantuje prawidłowy rozwój stóp dziecka."

________________________________________

Wzory obuwia wiosennego model KJNH oraz KJNH.RZ... w numeracji 28-36 Dla dzieci w wieku przedszkolnym mamy obuwie z wysoką usztywnioną cholewką w okolicy piętowej, nadające się do wkładek korekcyjnych. Wersje obuwia na sznurowadła lub zapinane na rzepy, produkowane w wielu kolorach.

________________________________________

Wzory obuwia wiosennego model KJWH oraz KJWH.RZ w numeracji 28-36 Również dla dzieci potrzebujących trzewików wyższych mamy obuwie z wysoką usztywnioną cholewką,sznurowane lub na rzepy, nadające się do wkładek ortopedycznych - korekcyjnych. Obuwie na lekkiej styrogumowej podeszwie z obcasem Thomasa.

Istnieje możliwość zamówienia obuwia w dowolnej konfiguracji kolorystycznej, w ramach prezentowanych modeli.